FILTR WYSZUKIWANIA
Resetuj
Zmień podkład mapy - wersja biała

Dolina Baryczy

Milicz
ZOBACZ WIĘCEJ

Dolina rzeki Baryczy rozciąga się na długości 133 kilometrów. Jest jak puzzle złożone z elementów takich jak stawy, jeziora, lasy, łąki i pastwiska. Znajduje się tutaj największy w Polsce kompleks stawów rybnych. „Stawy Milickie” są zaliczane do najcenniejszych ekosystemów na świecie.

Czaplinek

Czaplinek
ZOBACZ WIĘCEJ

Kiedyś niewielka osada handlowa, dziś turystyczne miasteczko nazywane Perłą Pojezierza Drawskiego. Do Czaplinka przyciąga nie tylko jezioro Drawsko, ale także klimat miasta i możliwość otarcia się o ciekawą historię.

Średniowieczny układ urbanistyczny - rynek i zamek w Siewierzu

Siewierz
ZOBACZ WIĘCEJ

Siewierz to średniowieczne miasteczko położone w okolicy dwóch krystalicznie czystych jezior i hektarów lasów. Miasto otacza rozbudowany system ścieżek pieszych i szlaków rowerowych.

Dwór Kombornia

kombornia
ZOBACZ WIĘCEJ

Dwór Kombornia to jeden z najlepiej zachowanych zespołów rezydencjonalnych na Podkarpaciu. Na powierzchni 10 hektarów mieści butikowy Dwór Kombornia Hotel&SPA**** z bogatą infrastrukturą Wellness, Salon Win Karpackich, jedyne w Polsce ChocoWine SPA, Centrum Rehabilitacji oraz Wine Garden Hotel***

Pensjonat Uroczysko Zaborek

Janów Podlaski
ZOBACZ WIĘCEJ

Niewątpliwą atrakcją Zaborka jest jego ustronne położenie nad malowniczym zalewem na terenie Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu. Pensjonat o każdej porze roku daje swoim gościom poczucie spokoju, przywołuje wspomnienia, zachwyca urodą otaczającego go pejzażu i urokiem przytulnych wnętrz.

Bory Tucholskie

Tuchola
ZOBACZ WIĘCEJ

"Las Was przywita, a ludzie ugoszczą" w największym w Polsce lesie, między Gdańskiem, Bydgoszczą a Toruniem, w dorzeczu Brdy i Wdy. Na łono przyrody prowadzi ponad 600 km tras pieszych i rowerowych. Spływy Brdą i Wdą należą do najpiękniejszych w Europie. Raj dla grzybiarzy, wędkarzy i ornitologów.